Jak funguje Schwarzkopf BC Fibre Force?

Jak funguje nová řada Schwarzkopf BC Fibre Force? Rozhodli jsme se ji vyzkoušet. Řada obsahuje přípravky na poškozené i silně poškozené vlasy. Vlasy bez síly, lesku, s roztřepenými konečky nebo dlouhodobě chemicky namáhané vlasy jsou jako stvořené pro tuto řadu. Obsahuje keratiny, které pomáhají znovu vystavět vlasovou strukturu.

Hodí se Schwarzkopf BC Fibre Force pro mě?

Roztřepené konečky a matné vlasy jsou jen jednou stranou poškozených vlasů. Na té druhé je neustále sváděný boj o jejich úpravu. Kdo to již zažil, jistě ví o čem mluvím. Mohly bychom se na hlavu stavět, ale kloudný účes nevytvoříme. Jde o to, že oslabené poškozené vlasy nedrží tvar. Navíc se zacuchávají a čím více se s nimi pereme, tím více se zdá, že to k ničemu nevede.

Schwarzkopf BC Fibre Force má toto všechno obrátit k lepšímu už za 4 až 10 týdnů. Což je na obnovu opravdu poškozených vlasů docela krátká doba.

Co Schwarzkopf BC Fibre Force obsahuje?

Celá řada se skládá z několika produktů, které dohromady tvoří celkovou péči. Patří sem tedy šampon, kondicionér, bezoplachová péče ve spreji, maska a regenerace. Zatímco šampon a kondicionér je základ, který byste měli používat vždy a všude, tak ostatní produkty stačí používat jednou nebo dvakrát za týden. Masku je třeba vetřít do ručníkem vysušených vlasů a nechat působit několik minut. I když má šampon o něco hustší konzistenci, zanechává vlasy umyté, svěží a lehké. Což je důležité, protože nesmí vlasy zatěžovat. Kondicionér pomáhá vlasy udržovat jemné. Díky němu také není potřeba svádět další boje s kartáčem.

Po několika týdnech užívání Schwarzkopf BC Fibre Force jsou vlasy znatelně lepší. Jsou pružnější a lesklejší. Nutno dodat, že pokud jsou vlasy roztřepené, je třeba je nejdříve zkrátit o tento poničený kus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.