Potisk triček nejen pro firmy

Originální tričko s potiskem se stává stále oblíbenější. Potisk triček je oblíben jak u firemních zákazníků, tak si své příznivce získává i z řad běžných lidí, kteří chtějí nosit netradiční motiv na tričku, nebo chtějí potisk triček využít pro výlety apod.

Často si potisk triček nechávají realizovat školy a školy, buď za účelem propagace ve školních soutěžích, nebo jako památné tričko pro absolventy školy. Potisk triček má využití v různých komerčních i nekomerčních oblastech. U firemních zákazníků je potisk triček oblíben hlavně z důvodu cenově dostupné propagace. Trička se stávají prostředkem pro sjednocení firemních zaměstnanců a zároveň nositelem informace o kontaktních údajích firmy. Trička s potiskem loga firmy se hodí i jako vhodný reklamní dárek. Pokud je navíc design motivu propracovaný, často ho pak lidi nosí i do společnosti a nezdobí jen obsah šatníku. Potisk triček se pak stává levnou reklamou a samotné tričko potěší obdarovaného.

Jak se potisk triček realizuje? Mezi nejčastěji používané techniky potisku se řadí sítotisk, transférový tisk a digitální tisk. Každá technika má své výhody a nevýhody. Sítotisk se hodí na potisk triček většího množství a jednoduchých log. Transférový potisk se využívá pro potisk složitějších motivů, které obsahují tenké linky apod. Není možné jednoznačně říci, že potisk je vždy možné provést jednou i druhou metodou. Pokud si nejste jistí, jakou metodou si potisk triček zrealizovat, kontaktujte firmu, která se potisky zabývá.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.