Models Own konečně v ČR

Models Own je britská značka, která se proslavila hlavně svými laky na nehty. Nabízí tolik barev a druhů, že jí nikdo nemůže konkurovat. Neustále přichází s novinkami: laky neonové či pastelové, laky, které voní po ovoci, duo laků Artstix nebo korálkové nehtové dekorace.

Značka se prezentuje jako moderní, pro mladou ženu, která sleduje módní trendy a ráda se jimi řídí i v kosmetice. Pro ženu, která se nebojí experimentovat. Značka Models Own nedávno v Londýně otevřela už svůj druhý Bottleshop, obchod, který má tvar jako lahvička od laku na nehty.

Produkty Models Own nebyly v České republice k dostání. To nám připadalo jako veliká škoda a rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou. Jsme rádi, že se nám podařilo zprovoznit ehop ItGirl.cz, na kterém jsme přivítali už první spokojené zákaznice.

V nabídce eshopu ItGirl.cz najdete nejen většinu laků Models Own (v odstínech, které uspokojí i tu nejnáročnější zákaznici), ale i další výrobky této značky. Models Own totiž nabízí mnohem víc, než jen laky na nehty. Na ItGirl.cz můžete nakoupit například sety na kouřové líčení očí, ve kterých kromě tří očních stínů najdete i dva štětce a návod, rtěnky zářivých barev, balzámy na rty, tvářenky a dokonce i cestovní štětce.

Budeme rádi, když ehsop ItGirl.cz navštívíte a sami se přesvědčíte, co značka Models Own nabízí. Těšíme se na Vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.