Dodávky Brno – bazar užitkových vozů a dodávek

Nově otevřený bazar dodávek a užitkových vozů v Brně nabízí širokou nabídku dodávek a užitkových vozů od jiných majitelů i přímo vlastněných autobazarem. Dodávky Brno nabízejí kromě prodeje ojetých vozů také výkup s hotovostí ihned na ruku. Při odkupu vozů se vůz přepíše na autobazar a vy už dále nemusíte řešit, co se s vozem děje.

Pokud se rozhodnete svůj užitkový vůz prodat zprostředkovaně, veškerý právní servis přebírá bazar. To samé platí i při nákupu. Autobazar Dodávky Brno s.r.o. má vše připraveno tak, aby nákup i prodej byl pro zákazníka co nejpohodlnější.

Při nákupu vozidla od nás vám rádi vyřídíme pojištění, prodlouženou záruku, nebo nákup na splátky. Vybrat si můžete z několika společností tak, aby pro vás byly podmínky co nejvýhodnější.

Se vším vám poradí náš ochotný a odborný personál, který je připraven vám zodpovědět všechny dotazy a dodávky vám ukázat, předvést a doporučit nejvhodnější pro vaše potřeby.

Vzhledem k poloze v Brně je regionem autobazaru jižní Morava, pro zákazníky z větších dálek máme každé auto detailně nafocené, takže si můžete všechny užitkové vozy detailně prohlédnout ještě než k nám do autobazaru na jižní Moravu vyrazíte. Vše samozřejmě můžete prodiskutovat i emailem, nebo telefonicky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.