Nákladní přívěsy

Nákladní přívěsy jsou určeny k dopravě nákladu za automobily s váhou přes 3,5 tuny. Liší se velikostí, nosností a konstrukcí. Nákladní přívěsy všech druhů prodává AB TIR s.r.o.

Nákladní přívěsy jsou přizpůsobeny k převozu různých nákladů. Některé mohou převážet sypký materiál, ty mají tvar vany a zadní víko, přičemž mohou být i sklápěcí, aby mohly materiál samy vysypat. Dalším druhem přívěsu je přívěs na pevné materiály a palety. Ten pak může být s plachtou, bez plachty, nebo skříň. Skříň má výhodu v tom, že lépe chrání materiál a pokud je vybavena klimatizací, může převážet i náklady, které vyžadují určité teploty. Slouží tedy jako chlaďák, nebo mrazák.

Přívěsy mohou sloužit i k převozu ostatních vozidel a jiných dopravních prostředků. K tomu jsou speciálně přizpůsobeny a vybaveny nájezdy.

Bazar přívěsů AB TIR s.r.o. dokáže nabídnout všechny druhy přívěsů. Pokud by náhodou nějaký přívěs nebyl k dispozici, lze ho podle přání zákazníka zajistit.

Všechny přívěsy máme vystaveny na výstavní ploše a detailně nafoceny, můžete se tedy na ně podívat ještě před návštěvou našeho bazaru. Ochotně vám také pomůže náš personál a to i na dálku telefonicky, nebo emailem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.