Najděte si zde i vy svou novou oblíbenou web games!

Internetové stránky jsou plné zajímavých her online, málokteré se ale mohou pochlubit online dobrodružstvím, jedinečným grafickým provedením a hodinami nikdy nekončící zábavy, jako následující hry na internetu, které vám představíme na následujících několika řádcích.

V případě, že i vy patříte mezi milovníky online her, nepřehlédněte například hru z prostředí pirátů PirateStorm, senzační simulátor z prostředí letiště nesoucí název Skyrama anebo originální fantasy hru, spadající do herní skupiny mmorpg hry online – Drakensang. Věříme, že si mezi těmito novinkami naleznete i vy svého nového oblíbence.

A teď se půjdeme nejprve vrhnout na již zmíněné dobrodružství z pirátských bitev s názvem PirateStorm. U této online hry zdarma si doopravdy přijdou na své snad téměř všichni obdivovatelé zaoceánských plaveb, netradičních pirátských zážitků, dobře skrytých pokladů neodhadnutelné ceny a podvodních nestvůr i krvežíznivých pirátů, kteří se vám budou snažit náročnou plavbu k cíli ještě více znepříjemnit. Vytrváte až do mnoho mořských mil vzdáleného konce a objevíte úžasné poklady a zaslouženou slávu, o které se bude hovořit po mnoho dalších roků? Nebo podlehnete silnějším a zkušenějším?

V případě, že se vám na lodi dělá nevolno, připravili jsme pro vás tolik oblíbené dobrodružství na letišti s názvem Skyrama. Pomocí této online flash hry se stanete bez okolků šéfem upadajícího leteckého areálu a tak musíte prokázat své zkušenosti i letecké dovednosti. V případě, že to neučiníte, místo obdivu a potlesku se připravte jen na výsměch svého okolí a nepříjemné dluhy. Každý den musíte vypravovat letadla do vzdálených zemí, starat se o luxus svých cestujících a organizovat různorodé společenské akce, které mají přilákat exkluzivní movité sponzory.

A též na fantasy hru Drakensang při našem výčtu nezapomeneme! Jde o specifické tajemné tolik oblíbené dobrodružství plné mýtických postav. Tady jste nebojácným rekem, který se musí postavit obávaným drakům a zbavit lidskou civilizaci od jejich nadvlády. Tento úkol nebude ve své podstatě ani trochu lehký. Dračí bojovníci skutečně nepatří ke snadným soupeřům. A proto musíte vynaložit všechny své síly a také snahu, kterou postupně získáváte v průběhu svých výprav. Jestliže zvládnete přemoci kruté draky, vaše jméno nebude nikdy zapomenuto.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.