Kam se starým šrotem? Do Kovošrotu Moravia!

Děláte konečně pořádek na zahradě? Našli jste zde velkou spoustu harampádí, kterého se chcete jednou pro vždy zbavit? Tak to se obraťte na Kovošrot Moravia CZ. Zajistíme vám kontejner, který ZDARMA přistavíme k vašemu domu. Svěřte se do našich rukou, ať už bydlíte v Severomoravském, Východočeském nebo Západočeském kraji.

Výkup železa se vyplatí!

Máte staré železo, které vám jen zabírá prostor? Tak to využijte naší službu výkup železa. Za železo dostanete zaplaceno do 14 dní. Železo vážíme na přesných elektronických vahách o váživosti 20 až 60 tun. Vydělejte tak za každý gram železa u nás. Následně železo zpracujeme a dopravíme ho do hutích nebo jiných kovošrotů. Výkup železa za super ceny je to pravé pro vás.

Kam se starou kotelnou?

Potřebujete se zbavit staré výrobní linky nebo kotelny? Kovošrot Moravia je vám plně k dispozici. Poskytujeme ekologické likvidace strojních celků. V rámci této služby se můžete spolehnout na demontáž a likvidaci technologických celků pomocí lisování nebo pálení propanbutanovými soupravami. Myslete na životní prostředí, dopřejte si služby Kovošrotu Moravia i vy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.