Půjčky bez úroků a bez navýšení

Mnoho z poskytovatelů půjček nabízí svoje úvěrové produkty s velmi vysokými úroky a poplatky, které už často připomínají lichvářské nabídky. Jen málokterý z těch, který vám půjčku nabídne má ale úroky minimální anebo vám půjčí naprosto bez navýšení.

Pro většinu klientů je to něco nemožného, ovšem skutečnost není tak zlá, jak by se mohlo na první pohled znát.

Řešení je totiž v nebankovním sektoru – tam, kde bychom ho čekali nejméně. Existuje zde několik poskytovatelů malých krátkodobých půjček a jeden z nich nabízí půjčku v hodnotě 1000 Kč naprosto bez úroků.

Jedná se o společnost Finsen, u které najdeme pouze jediný produkt. Tento produkt se nazývá rychlá sms půjčka a zajistí vám velmi rychle sumu od 1000 až do 10 000 Kč.

SMS půjčky s nízkými úroky

Právě u půjčky v hodnotě 1000 Kč je ta výhodná možnost. Sjednání této půjčky je snadné, protože si žádost můžete podat z pohodlí domova přes internet anebo odesláním krátké SMS zprávy s vašimi identifikačními údaji. Půjčka bez navýšení je vám připsána na účet hned poté, co si společnost ověří vaše údaje a vy jim pošlete vyplněný dokument.

Jestliže vám chybí menší suma peněz a 1000 Kč může pomoct vaší finanční situaci, nečekejte na nic a sjednejte si tuto SMS půjčku bez navýšení ihned.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.