TP-Link představil přijímač pro poslech bezdrátové hudby

Společnost TP-Link uvedla hudební přijímač HA100, který je určen k přenosu zvukových signálů ze zařízení s technologiemi Bluetooth či NFC.

Cílem přenosu zvuku prostřednictvím přijímače HA100 je přitom jakýkoliv audio systém, z něhož se tak rázem stane systém bezdrátový. Z mobilních zařízení (například tabletů, notebooků či chytrých telefonů) je tak možné učinit zdroj hudby a ovladač s dosahem až do 20 metrů bez nutnosti instalace jakýchkoliv kabelů.

Přijímač je možné propojit s audio systémem, vybaveným klasickým vstupem typu „jack“ 3,5 mm, případně dvojicí konektorů typu RCA (cinch). Kompatibilními zařízeními – zdroji hudby – jsou pak zároveň všechna ta, co podporují standard Bluetooth, respektive profil A2DP, určený k bezdrátovému přenosu stereofonního zvuku. Alternativou je spárování hudebního přijímače TP-Link HA100 se zdrojovým mobilním zařízením podporujícím technologii NFC, které probíhá jednoduchým přiložením nebo těsným přiblížením obou přístrojů.

Zařízení TP-Link HA100 je na českém trhu možné zakoupit již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 629 Kč včetně daně z přidané hodnoty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hudba a Filmy, Komerční články, Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.