Viasat Explore uvádí dokumentární seriál o UFO

Na kanálu Viasat Explore bude možné zhlédnout dokumentární seriál UFO: Odhaleno, zaměřený na záhady týkající se neidentifikovatelných létajících objektů.

Seriál je určen pro všechny milovníky tohoto fenoménu, ale i skeptiky, kteří by eventuálně rádi potvrdili či vyvrátili své pochybnosti. Na programu jsou například teorie vzniklé okolo faktu, že mnoho neznámých létajících objektů bývá pozorováno okolo nukleárních zařízení, podložené vyšetřováním incidentů z Rendleshamského lesa v Anglii či Národní laboratoře v Los Alamos v USA.

K dalším zkoumaným událostem patří dodnes nevysvětlený nálet na Los Angeles v roce 1942, hávárie mimozemských strojů v Roswellu či v blízkosti Pittsburghu nebo souvislost UFO s americkými vojenskými akcemi. Seriál také nabídne odpovědi na otázky, jestli neidentifikovatelné létající objekty ohrožují civilní letectví či co se stane, když se UFO dostane příliš blízko vojenským leteckým základnám a jejich letadlům. Také vojenští piloti se již s UFO setkali, třeba nad Velkou Británií, Spojenými státy Íránem či Peru.

Dokumentární seriál UFO: Odhaleno můžete sledovat na kanálu Viasat Explore vždy v pátek mezi 21. srpnem a 25. zářím od 21:00.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.