I dívky rády hrají webové hry.

Hraní her není jen doménou kluků, v poslední době se velmi rozmáhají i hry pro dívky, mezi tyto hry se většinou řadí různé hry na vaření, oblíkaní princezen nebo hry s různými zvířátky. A právě tyto hry kde si může hřáčka pěstovat zvířátka nebo kytičky na farmě jsou v této době nejvíce populární.

Pro ty hráčky, které chtějí zkusit trochu rozdílný typ her, zaměrený spíše na hbitost a logiku tu mám příkladem super hru Bubble Shooter 4 v této hře vystřelujete barevné bubliny tak, aby zůstaly vždy aspon tři od stejné barvy u sebe a ty pak zmizí a vy získáte body. Tento typ her je zaměřen čistě pro dívky, at už je to barva desingu nebo ovládání a prostředí hry.

Herních webů, které tyto hry nabízejí je velké množství, Většinou tedy rozhoduje, kde hru hrát prostředí a vzhled herního webu. Herní servery, které hry pro dívky nabízejí jsou proto většinou i obalem a funkcemi zaměřeny spíše na tuto část populace a tak převažují jemné obrázky a růžové odstíny, aby se každá hráčka her pro dívky cítila jako v pohádce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.