Kdo půjčí peníze do výplaty?

Rozhodli jste se, že vaše finanční situace už je tak neúnosná, že si nakonec musíte vzít půjčku? Ne vždy je to vhodné řešení, ovšem v případě, že potřebujete půjčit jen menší sumu a to krátkodobě nehrozí takové riziko, že se dostanete do zadlužení a bude vám hrozit exekuce.

Právě pro ty, kteří mají o půjčky do výplaty zájem, přinášíme krátké srovnání bankovních a nebankovních produktů, které by vás mohli zaujmout.

Presto Půjčka

Jednou z bankovních půjček, která má relativně krátkou dobu splatnosti je Presto půjčka od UnicreditBank. Tato banka vám nabídne úvěr se splatností už od 12 měsíců a můžete si zažádat o úvěr do výše až 500 000 Kč.

Není to ovšem ideální typ pro ty, kteří potřebují půjčit jen několik tisíc do výplaty. Opravdu krátkodobé půjčky do výplaty naleznete v nebankovním sektoru.

Nebankovní půjčky do výplaty

V případě, že vám stačí půjčka do 10 000 Kč a to krátkodobě, se splatností maximálně několik týdnů, pro vás bude vhodnější nabídka nebankovních společností. Zde mám dva zajímavé tipy na úvěry a těmi jsou:

  • Půjčka Provident
  • SMS půjčky do výplaty

SMS půjčka do výplaty

Nebankovní společnost Provident jistě většina z vás zná. Jedná se o poskytovatele úvěrů do 50 000 Kč s dobou splatnosti buď 45 týdnů nebo 60 týdnů.

Poskytovatelé SMS půjček jsou ale schopni vám půjčit ještě na kratší dobu. Maximální doba splatnosti je u nich většinou měsíc s tím, že si dluh můžete za poplatek prodloužit. U nich si však můžete zažádat o mnohem menší sumu, při první půjčce maximálně o 5000 Kč a to u firmy Credit Money.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.