Levné snubní prsteny

Svatba v dnešní době stojí hotový majland, ale nemusí to tak být. Za snubní prstýnky nemusíte vyhodit desítky tisíc.

Můžete si vybrat krásné a velmi originální snubní prsteny levně třeba z chirurgické oceli. V nabídce jsou v klasické ocelové barvě, ale také ve zlaté barvě, v černé, nebo modré a dokonce i v krásných kombinacích bílé a zlaté, nebo také bílého a růžového zlato. V těchto kombinacích vypadají prstýnky, jako ze zlata, stojí však mnohem méně. Levné snubní prsteny si můžete pořídit do 1000 Kč.

Snubní prsteny chirurgická ocel se zajímavou strukturou, nebo prsteny s briliantem, nebo s několika brilianty. V nabídce jsou dokonce i snubní prsteny s brilianty po celém obvodu. Brilianty v prstenech je možné také nahradit zirkony a můžete si tak dopřát prsten s opravdu velkým kamenem a to za super cenu – snubní prsteny levně.

Taky už vás nudí tradiční snubní prsteny? Zdají se vám všechny úplně stejné? Máte rádi všechno originální a neotřelé? Pak ukažte svoji originalitu neobvyklými svatebními prsteny. Vyberte si třeba snubní prsteny se strukturou od výrobce Altar z materiálu Damasteel.  Snubní prsteny Damasteel jsou vyrobeny z kované nerezavějící oceli a mají různou strukturu – například otisky prstů a podobně. Tyto snubní prsteny jsou z materiálu, který nemá spoje a velmi pěkně vypadá.

NA všechny  si můžete vybrat rytinu podle svého přání – jména, datum, nebo i věnování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.