Dřevostavby a bonusy v ceně domu na klíč

Vyprojektovat a realizovat dřevostavbu ve standardu, podle návrhu nebo použít typový projekt? Každopádně Vaše výstavba získá přidanou hodnotu.

Dřevostavby díky použité technologii sloupkové metody mají pak neomezené možnosti při jakémkoli Vámi zvoleném projektu a to ať už se jedná o přízemní dům – bungalov, podkrovní nebo patrový dům. Zda je pojetí dřevostavby v klasickém či moderním stylu, vždy naplní Vaše očekávání a představy. Sloupková technologie umožní realizovat každý Váš nápad o Vašem bydlení.

Konstrukce stěn zajišťují bezvadné tepelně izolační vlastnosti a s tím spojené celkové úspory a na to navazující spotřeby na vytápění domu. Výhody dřevostavby tím, ale zdaleka nekončí.

Dřevostavby firmy Spirax s.r.o. se vyznačují úsporným a promyšleným konstrukčním systémem. Projekty se obvykle vyznačují jednoduchou dispozicí a vybavením, které sníží investiční náklady na výstavbu. Nižší cena však neznamená nižší komfort bydlení. Naopak je zachován standard dnešní úrovně moderního bydlení.

Tepelně-izolační vlastnosti obvodových stěn tvořící obálku dřevostaveb, včetně stropů je dokonalou izolací, která splňuje nároky na nízkoenergetické domy.

Od letošního roku firma Spirax s.r.o. již v ceně standardního provedení výstavby montuje do všech dřevostaveb izolační trojskla, tím je kvalita nízkoenergetického domu oproti použití dvojskla o příčku výš.

V ceně výstavby najdeme i komín. Dále externí přítah venkovního vzduchu, který zajistí kvalitní spalování, úspory ve spotřebě dřeva a také díky přítahu nespalujete kyslík z obytných místností.

Ve standardním provedení výstavby jsou samozřejmě interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. Samozřejmostí je i montáž hromosvodu a požární čidla v domě.

Další výhody dřevostaveb Spirax s.r.o. naleznete na webové firemní prezentaci pod názvem 18x TOP pro dřevostavby. S firmou je možné dohodnout zdarma úpravy v projektu, dispozičního řešení, volitelnost vybavení i stupně dokončení výstavby – předání ve fázi hrubé stavby či jiné fázi podle Vašeho přání. Nejběžnějším typem výstavby je předání rodinného domu na klíč. Firmou je garantována cena po celou dobu výstavby a osobní přístup. Dřevostavby jsou realizovány v celé ČR.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.