Výkonné pásové pily

Existuje mnoho situací, ve kterých se setkáváme s kovy, s kovovými předměty a s jinými tvrdými materiály. Při práci s těmito materiály se hojně využívají pásové pily, které dokážou velmi usnadnit práci. Například ve strojírenství by se pracovníci těžko bez tohoto stroje obešli. Ale i drobní živnostníci a podnikatelé jako zámečníci, automechanici a truhláři, dobře využijí pásové pily. Využití také najdou v domácí dílně. Kromě tvrdých kovů lze s těmito pásovými pilami řezat i dřevo, plasty a obdobné materiály.

Kvalitní pásové pily vyrábí společnost Pilous nebo Bomar. Obě značky nabízejí široký sortiment pásových pil počínaje od ručních přenosných strojů, konče velkými automatickými pásovými pilami, které jsou vhodné převážně do velkých dílen a linek. Samozřejmostí je široké příslušenství a komfortní služby spojené, jak s nákupem, tak s provozem.

Nezbytnou součástí pásové pily je pilový pás, bez kterého by vůbec řezání nebylo možné. Klasicky při koupi pásové pily dostanete jeden pilový pás. Ovšem na každý materiál je potřeba jiný druh pilového pásu a proto se Vaše sbírka pilových pásu bude během provozu pily rozšiřovat. Velmi kvalitní jsou bimetalové pilové pásy. Tyto pásy jsou velmi kvalitní, odolné a mají velmi dlouhou životnost. Pásové pila je díky jim spolehlivá a vysoce výkonná.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.