Chomutov otevírá nový aquapark, jmenuje se Aquasvět

Výborná zpráva pro všechny obyvatele Chomutova a blízkého okolí. Po intenzivních přípravách a rozsáhlé rekonstrukci je nový aquapark připraven opět nabídnout své služby. Změnami vnitřního uspořádání a vybavení to ovšem nekončí.

Obměna se nese i v duchu zvolení patřičného jména, jenž si zaslouží celou stavbu reprezentovat. Ke slovu v tomto případě byli připuštěni právě občané Chomutova. Právě oni totiž rozhodli o zvolení snadno zapamatovatelného názvu Aquasvět. Nyní se tedy již nechodí do aquaparku ale do Aquasvěta.

Zábava doslova pro každého

Aquapark Chomutov skutečně potřebuje, o tom žádná. Místní plavci si již na dostupnost kvalitní vodní plochy zvykli. Ta však čeká skutečně na každého. Nejrůznější atrakce potěší děti, zatímco rodiče se budou věnovat na relaxaci. Nezapomíná se přitom ani na nejmenší, plavání kojenců ostatně symbolizuje fenomén dnešní doby.

Vstupné, které vás nezruinuje

Během vstupu do aquapark se pochopitelně bez otevření peněženky neobejdete, není se však třeba obávat výrazného narušení rozpočtu. Na studenty, děti a seniory pochopitelně čeká sleva. Atraktivní volbu představuje balíček pro celou rodinu, jenž zajistí neomezené celodenní koupání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.