Kam za nevšední zábavou? Přeci na internet!

Jak se zbavit podzimní pochmurné nálady? Co dělat při nekonečně dlouhých podzimních večerech?

Dokonalým řešením můžou být hry online s výbornou grafikou a poutavým dějem, které vás doslova vtáhnou do svého kouzelného světa, ze kterého se vám nepodaří jen tak uniknout. Upřednostňujete strategie, které vyžadují zapojení mozkových závitů anebo si rádi zahrajete akční online hry plné zajímavých úkolů a příšer, jež vám cestu k cíli pořádně znepříjemní? Vyhoďte stará CD a vyzkoušejte české hry online, které je možno hrát bez zdlouhavé instalace a zbytečného zabírání místa na disku.

Již od mala o povolání zkušeného námořníka, nebo piráta, který se svou obávanou posádkou brázdí světové oceány a moře? Váš doposud nenaplněný sen může splnit oblíbená MMORPG hra nesoucí název. V kůži cílevědomého piráta bojujete nejenom s mořskými obludami, ale také s řadou pirátů, kteří z vás budou chtít nadělat rybí krmivo. Odoláte opojnému zpěvu medúz a mořským příšerám, které vás budou pronásledovat kamkoliv se vydáte? Osud mořského vlka máte díky této hře plně ve svých rukou.

Naprostý boom ve světě online her nese název Dark Orbit a spadá do kategorie strategické hry s vesmírnou tématikou. Hra je určena všem milovníkům ukázkových hvězdných bitev, pro které je vesmír nejen tajemným místem s množstvím neobvyklých bytostí, ale taktéž bitevní zónou, která vyžaduje řád a pořádek. Jedinečným specifikem hry Dark Orbit je precizní grafika s množstvím zajímavých vychytávek, které zajisté potěší I ty nejnáročnější fajnšmekry. Přidejte se ke komunitě bojující o suroviny a ovládněte celý vesmírný prostor! A aby byla hra ještě zajímavější, čeká na vás nepřeberné množství nejrůznějších úkolů i měsíční šance na výhru 10 000 dolarů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.