Hydroizolace

Skoro před 150 lety byla hojnými experimenty objevena fyzikální zákonitost, že drážděním elektrickým nábojem voda v porézních materiálech putuje od kladného k zápornému pólu. V současné době je možno uskutečňovat vysoušení zdiva bez zakročení do stávající konstrukce budov.

Elektroosmóza dokáže vysušit, a natrvalo odizolovat od vlhkosti zdivo domu včetně základů a sklepů stavby na hodnoty normy ČSN!  Silnýminusový pól máme v podloží stavby, kladný odešleme přístrojem DryPol do molekul vody obsažených ve zdech. Tato procedura neruší žádné přijímače, vysílače, ani jakékoli přístroje v okolí. Nejedná se o žádnou „zázračnou krabičku“, ale o počítačový elektronický systém, který využívá pevně dané fyzikální zákony naší planety. Přístroj Drypol je ojedinělý na trhu a je chráněn českým certifikátem TUV.

 

Před tím, než vykonáme samotné vysoušení zdiva, je nepostradatelný rozbor vlhkosti měřícími přístroji Ohaus MB 25, Radvag MAC 50 a Hydromat CM- GANN. Hodnoty z protokolu měření se zaznamenají do smlouvy k porovnání pro následující měření. Firma ELEKTROFYZIKA, která provádí vysoušení zdiva prostřednictvím elektroosmózy, působí v celé ČR, SR a Maďarsku. Odborně zhodnotí váš problém, nastíní východisko a bezplatně vypracuje návrh. Představitelé firmy vás na požádání též zadarmo navštíví. Vysoušení zdiva je písemně zabezpečeno.

Záruka vysušení zdiva na hodnoty:

  • 3% vlhkosti v nadzemních částech

  • 6,5% základy stavby, podzemní části

Technické údaje:

Rozměry přístroje – 26cm x 20cm

Váha – 2 kg

Dosah vysušování – stavba o stranách 30m x 30m max. / účinek všemi směry

Napájení – adaptér 18V – 1,3A

Spotřeba el. proudu – cca 100,- Kč / 1 rok

 

Vaše objednávky na tel. Čísle 777 150 142 nebo elektrofyzika@email.cz. Elektroosmózu nelze ale využít v případech že zdivo je již obstaráno izolací, poněvadž vypuzení vody z objektu by izolace překážela a dospívalo by k paralyzaci celé procedury.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.