Vánoční úklid zajistí společnost Housekeeping

Vlastníte bydlení panelovém domě? Máte nějak rozepsané služby na úklid, ale ne každý je dodržuje? Máme pro vás tip, jak zajistit bezproblémový úklid společných prostor. Svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Housekeeping.

Poskytujeme vám pravidelný úklid panelových domů. Na úklid máme vlastní know-how. Díky nám budete mít doma čisto a navíc uspoříte drahocenný čas.

Co si představit pod úklidem panelových domů?

Úklid panelových domů zahrnuje úklid výtahů, mytí podlah a schodů a v neposlední řadě i vyleštění oken vchodových a vnitřních dveří. V rámci našich služeb provedeme i vynesení odpadkových košů a v zimě budeme udržovat váš chodník bez sněhu a náledí.

Nechte Vánoční úklid na nás!

Před Vánocemi je toho na vás až moc? V práci dědoláváte důležité věci, dále musíte kupovat dárky, péct cukroví a pak byste měli mít ještě čas a chuť na úklid? Je nám jasné, že toho je na vás až až. Proto využijte Vánoční úklid domácností. Vánoční úklid provedeme v době, kdy nebudete doma, a tak přijdete do krásně čistého a provoněného bydlení. Rádi vám zašleme cenovou kalkulaci zdarma. Neváhejte a objednejte si Vánoční úklid ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.