Grow It

Narozeniny jsou některé z nás určitě tím oblíbeným dnem v roce, hlavně pokud jde o ty naše. Ne všichni ovšem mají rádi nakupování dárků pro druhé, protože někdy je vymýšlení originálních dárků opravdu složité a objevit to, co by mohlo obdarovaného zaujmout, nemusí být vždy nejsnazší.
Mezi nový typ toho, co dáváme svým blízkým, se zařadily i pěstitelské dárky, mezi nimiž jsou asi nejtypičtější produkty z řady Grow It. O co se jedná

Název Grow It zní v překladu asi, jako Vypěstuj si. Jedná se totiž o pěstitelské balíčky různých rostlinek, ovšem ne ledajakých. Mezi nabídkou Grow It produktů nalezneme unikátní a exotické rostlinky, jejichž semínka jen tak nezískáme. Příkladem mohou být například Masozřavky, Bonsaje anebo Chilli papričky.

Grow It sada je kompletní balení, neobsahuje tedy jen semínka. V balíčku naleznete vše, co je k sázení potřeba, takže se obdarovaný nemusí o nic víc starat. K naklíčení jsou určeny substrátové disky, které se namočí do vody a vytvoří ideální živnou půdu.

Tyto disky vložíte do květináčků, které budou sloužit rostlince po několik týdnů až měsíců růstu. Abyste věděli, jak se o vaši vybranou rostlinu starat, máte k dispozici český návod.

Protože se staly tyto produkty velmi oblíbenými, vznikla druhá řada těchto pěstitelských dárků s názvem Grow Me. Jedná se o podobné balíčky, objevily se zde nové druhy, jsou ovšem menší a tomu odpovídá také cena. Oba typy dárků určitě potěší, zvolte ovšem správnou rostlinu, která bude pro obdarovaného vhodná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.