Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Přemýšlíte, jak okořenit svůj každodenní život špetkou dobrodružství? Chtěli byste navštívit klidné místo, ve kterém byste si nejen odpočinuli, ale také své tělo nechávali hýčkat během relaxačních procedur? Vydejte se tedy sami nebo spolu s někým ze svých blízkých do pivních lázní Rožnov pod Radhoštěm. Zde totiž najdete jak soukromí a uvolnění, tak profesionální služby, ochotný personál a hlavně komfortní prostředí.

Pojem Pivní lázně už v dnešní době zná snad každý. Víte ale co všechno Vás v takovýchto lázních vlastně čeká? Samotný průběh pivní procedury začíná nejprve jemnou bylinnou párou, ve které se tělo příjemně rozehřeje a připraví na koupel. Ta pak probíhá v měděné viktoriánské vaně, umístěné v tajemných pivovarských sklepeních. Voda, do které se ponoříte, je obohacena pečlivě vybíranými bylinkami a pivními příměsemi a ohřívá se na teplotu, která se pohybuje okolo 34°C.  Během koupele se Vám vyčistí póry i pokožka, uvolní stažené svalstvo a zlepší krevní oběh. Po koupeli absolvujete detoxikační zábal a jedinečnou masáž pomocí teplých lávových kamenů. Na závěr Vás pak čeká už jen ničím nerušený odpočinek na speciálním slámovém lůžku.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, nadchnou zajisté všechny vyznavače kvalitního odpočinku. Patříte mezi ně i Vy? Pak se tyto lázně stanou určitě i pro Vás tím pravým. Navíc se nacházejí ve stejnojmenném městečku Zlínského kraje, kde kromě lázní najdete i originální dřevěné Valašské muzeum v přírodě, které ročně vyhledávají tisíce turistů ze všech koutů Evropy. Mrknutím oka tak můžete spojit uvolnění v lázních s poznávacím zážitkem a výlet si užít dvojnásobně.

Protože pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm myslí především na své zákazníky, připravili si pro ně také nejrůznější víkendové nebo tzv. balíčkové pobyty, kde si každý najde to, co mu vyhovuje nejvíce. Pokud už dlouho hledáte pobyt, který by Vás doopravdy zaujal, pak Vám ho tyto lázně rozhodně poskytnou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.