Kancelářské židle a křesla, kvalitně i levně v Nábytek Star

Kancelářské židle a křesla v obchodě Nábytek Star lze pořídit kvalitně i levně. Náš sedací nábytek je ve velmi široké škále od levných kancelářských židlí po luxusní manažerská křesla. Veškeré zboží v našem obchodě je voleno s ohledem na kvalitu a rozumnou cenu.

Kancelářské židle

Kancelářské židle nabízíme rozdělené do třech hlavních kategorií.

  • Levné kancelářské židle – jedná se o velmi žádanou skupinu kancelářských židlí, především kvůli ceně. Tyto židle jsou jednoduché s nosností obvykle do 120 kg a bez područek, které jsou však dostupné za příplatek. Tyto kancelářské židle nejčastěji disponují asynchronní mechanikou, která umožňuje nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku.
  • Pracovní židle – jedná se o nejširší skupinu kancelářských židlí. Tyto židle jsou vybaveny synchronními mechanika, které mají úhel nastavení sedáku a opěráku závislý. Díky tomu je zajištěna dobrá ergonomie a židle jsou zdravější pro držení těla. Provedení je látkové nebo síťované a židle lze vybavit různým příslušenstvím. Může se jednat o područky, nastavitelnou hloubku sedáku nebo podhlavník.
  • Luxusní židle – do této kategorie řadíme nejkvalitnější ergonomické modely. Kancelářská židle v této kategorii je vybavena synchronní mechanikou, má nosnost 130 i více kg a široké možnosti nastavení. Jedná se o nastavení hloubky sedáku, područek ve více osách nebo nastavení hlavové opěrky. Židle jsou současně vybaveny bederními opěrkami. Židle jsou spíše v síťovaném provedení, které je vzdušnější.

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla se od kancelářských židlí liší především pevným nastavením úhlu mezi sedákem a opěrákem a jsou vybaveny houpací mechanikou.

  • Levná kancelářská křesla – tato kancelářská křesla jsou určena hlavně na občasné použití, mají nosnost obvykle kolem 100 kg a jsou v látkovém provedení.
  • Pracovní křesla – jedná se o střední kategorii křesel, která je vybavena houpacími mechanikami obvykle s větším počtem poloh blokace, nosností od 120 kg a kvalitnějším polstrováním.
  • Manažerská křesla – jedná se o nejkvalitnější a nejluxusnější křesla mezi kancelářskými křesly. Manažerská křesla jsou potažena kůží, mají nosnost alespoň 130 kg a možnost blokace v pěti polohách. Tato křesla mají nastavitelnou sílu houpání a prodlouženou záruku.

Ať si vyberete kancelářskou židli nebo křesla, tak funkce a kvalita závisí především na ceně. Protože nabízíme kvalitní zboží, tak u nás se nižší cena projeví menším komfortem nebo počtem funkcí, naopak cena vyšší poskytne dokonalé pohodlí. Vždy doporučujeme volit sedací nábytek s ohledem na jeho využití a intenzitu používání. Při správné volbě bude vaše židle nebo křeslo sloužit dlouho a spolehlivě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.