Ražba pamětních mincí

Chystáte nějakou velkou akci a chcete mít vzpomínku, která vám vydrží? Zauvažujte nad ražbou pamětní mince. Pamětní mince jsou originálem, který časem neztratí hodnotu a bude vám vždy připomínat výjimečnou událost.

Čím více, tím lépe

Známé přísloví bychom upravili spíš na čím více, tím levněji. Náklady na raznici se totiž rozloží do většího množství a cena za kus tak nebude tak vysoká.

Jak to probíhá

Zvolíte si motiv, který můžete mít už připravený, nebo ho zpracujete s naším grafikem. Podle tohoto grafického návrhu se vytvoří raznice, buď jednostranná, nebo oboustranná, pomocí níž se pak vyrazí mince. Z obou stran tak můžete mít něco jiného.

Jaké jsou výhody

Na minci si můžete nechat vyrazit opravdu cokoli, co půjde vytvořit pomocí raznice a vejde se na minci. Raznici vám následně schováme pro případné další ražby. To se může hodit v případě loga firmy, kdy budete razit vždy jednu stranu mince stejnou s logem a druhou budete přizpůsobovat aktuální příležitosti. Z skladování raznice nic neplatíte a při ražbě platíte už jen za jednotlivé kusy mincí.

V zásobě máme mnoho zajímavých raznic, takže pokud nechcete platit za oboustrannou raznici, můžete si vybrat něco z naší nabídky. Zaplatíte tak poloviční cenu za oboustrannou minci a to se vyplatí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.