Tipy na originální hry na internetu

Milujete hraní online her? Dobré hry, u kterých se odreagujete a u kterých načerpáte nové síly? Zkuste si zahrát nejoblíbenější hry současné doby.

Odejít od PC vás nenechá hra z pirátského prostředí PirateStorm, mezi kruté dračí bojovníky se můžete podívat díky hře Drakensang a běh letištního prostředí si můžou všichni nadšenci vyzkoušet se hrou Skyrama.

Z této pestré nabídky si určitě vybere každý obdivovatel a milovník her na internetu. Zamiřte do oblak! Ano, právě tohle si můžete říkat každý den s oblíbenou online hrou Skyrama. Skyrama patří mezi online flash hry, které vynikají netradičním grafickým zpracováním i sáhodlouhými herními minutami, které jsou vyplněny zábavou a akcí. Stanete se manažerem letiště, kterému můžete vynést slávu i krach. Dennodenně musíte vysílat letištní stroje do zajímavých koutů světa a zajímat se o jejich kvalitní dolet do destinace. Též na pořádání nejrůznějších show nesmíte zapomenout. Přilákáte tak nové zákazníky, kteří přispějí do vaší kasy nějaké ty korunky navíc. Že máte z létání panickou hrůzu? Nevadí, máte totiž spoustu dalších možností. Ve hře PirateStorm se přesunete na pirátskou loď a společně s pochybnou společností vyplujete na nebezpečné moře a modravé oceány. Na konci cesty , která je protkaná mořskými potvorami a dalšími zlými piráty vás čeká velká odplata. Vaše útroby nasáklé solí osvěží hektolitry vynikajícího pirátského pití a obrovský poklad neodhadnutelné ceny.

Online PirateStorm patří do kategorie s názvem akční hry online, které vás nenechají odtrhnout oči od obrazovky. Poslední v řadě vám představíme zajímavou hru se jménem Drakensang. Svět zachvátil strach – krutí dračí bojovníci vybíjejí vše živé. Generace čekají na hrdinu, který by je zbavil trýzně a krutovlády mocných draků. Fantasy hra Drakensang spadá mezi velmi oblíbené adventury hry online, založené na principu mmorpg. Jde o hru, ve které ztvárňuje hlavní postavu odvážný bojovník, který má zvrátit tyranii dračích bojovníků. Jestli se úkol podaří splnit – to záleží výhradně na vašich dovednostech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.