Pořiďte si zahradní krb nebo udírnu a prožijte neopakovatelné chvíle se svými přáteli

Zahradní krby, udírny či zahradní grily jistě patří mezi populární doplňky, které mají své nezastupitelné místo na většině dvorcích a zahrádkách u rodinných domů. Rádi si během vlahých letních večerů posedíte s rodinou nebo přáteli nad chutným jídlem z rozpáleného grilu? Právě teď je jedinečný okamžik k jeho pořízení. Přece jenom, zahradní krby i zahradní grily je třeba pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Na prodej a výrobu zahradních krbů se specializuje společnost Zahradní krby Věříš, která se na českém trhu pohybuje už 15 let. Zahradní krby vyrábí tato firma v několika různých provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, který doplňuje také domácí udírna. Všechny zahradní krby podléhají těm nejvyšším standardům kvality a jsou sestavené z vápenopískových cihel, které jsou vkusné a moderní. Celkem máte na výběr 6 typů krbů. Všechny modely pak mají dlouhou životnost a navíc také originální design.

Krb, gril nebo třeba udírna?

Někdy je těžké se rozhodnout, co si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily mají dnes velkou výhodu nejenom v menších rozměrech, ale i v možnosti jednoduchého přemisťování. Jestliže tedy nevlastníte pergolu či altán, ve které byste chtěli mít trvale umístěný zahradní krb, je určitě lepší zvolit gril. Ten je pak tedy možné využít přesně tam, kde budete chtít.

Společnost Zahradní krby Věříš pak rovněž vyrábí jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou součástí krbu. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, poněvadž je možné využít jej nejen k okamžité přípravě masa, zeleniny nebo ryb, ale je si možné přichystat také domácí uzené maso.

Praktická je pak rovněž vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Jestliže si nebudete vědět rady, zde vám ochotně poradí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.