Specializujeme se na palivové dřevo štípané, rovnané na palety i volně sypané

Společnost Palivové dřevo Praha se specializuje na výrobu a dodávky palivového dřeva v Praze a jejím okolí. Palivové dřevo dovážíme v podobě polen o délce 23, 33 cm i 0,5 m. Zájemcům o volně sypané palivové dřevo jej dovezeme nákladním autem nebo vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo sypané a složené na paletách

Palivové dřevo na konkrétní místo dovezeme i vysypeme. Jestliže si zákazník objedná i vyrovnání dřeva do dřevníku či kůlny, splníme i takovéto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, kupte si půl druhého metru dřeva. Na rozdíl od dřeva vyrovnaného na paletách, obsahuje totiž sypané palivové dřevo rovněž třísky, které se výborně hodí na podpal. Palivové dřevo dodáváme vyrovnané v paletách o rozměrech 1 x 1 x 1 m a dovezeme vám jej v autě s hydraulickým zvedákem. Vítáme ale i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Jestliže sháníte metrové palivové dřevo, pak vám dodáme polena o délce jeden m. Dřevo vám nachystáme buď ve štěpinách, nebo kulatině a dovezeme vám jej domů pomocí nákladního vozu s kapacitou šest nebo dvanáct rovnaných metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak představuje kuláče do dvaceti centimetrů, kdy větší kusy jsou rozštípnuté. Zakoupit si u nás lze i pytlované palivové dřevo tvrdé, či měkké jehličnaté na podpal. Tento druh dřeva má zpravidla délku 25 centimetrů a přivezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Palivové dřevo – cena

Cena palivového dřeva se různí dle druhu dodávaného materiálu. Nejnižší cenu má měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté a bříza, buk a nejdráž koupíte tvrdé dřevo. Nejnižší cenu zaplatíte za dřevo neštípané a nejvyšší za palivové dřevo na paletách.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.