TP-Link má v portfoliu novinku – router Archer C20

Společnost TP-Link přináší na český trh novinku v podobě bezdrátového Wi-Fi routeru s označením Archer C20.

Směrovač podporuje Wi-Fi standard 802.11ac a navíc funguje již standardně ve dvou frekvenčních pásmech (2,4 a 5 GHz), díky čemuž dosahuje celkové rychlosti do 733 Mbit/s, z toho 433 Mbit/s připadá na pásmo 5 GHz a zbytek na pásmo 2,4 GHz.

Designově originální zařízení v modro-šedém károvaném provedení umí kromě jiného vytvořit najednou dvě samostatné sítě pro různé klienty. Méně náročné úlohy mohou probíhat v zatíženějším pásmu 2,4 GHz, zatímco náročnější operace typu streamování videa nebo hraní online her může paralelně probíhat na druhém z pásem.

Výhodou routeru Archer C20 je jeho jednoduché nastavení a správa. Na přiloženém CD je k dispozici konfigurační software, s jehož pomocí je bezdrátová síť v domácnosti nebo malé kanceláři připravena za několik minut. Zařízení samozřejmě disponuje také portem USB, k němuž lze připojit síťový disk nebo sdílenou tiskárnu. K souborům uloženém na takovém externím disku je pak možné přistupovat také skrze FTP server.

Bezdrátový Wi-Fi router TP-Link Archer C20 zakoupíte na českém trhu již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 349 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.