auto inzerce zdarma bauto.cz

Rádi bychom vás informovali o zcela novém inzertním serveru bauto.cz. Tyto stránky se snaží být jednoduché pro uživatele (inzerenty). Inzerování automobilů je plně zdarma a to pro každého ať už se jedná o soukromou inzerci nebo o bazarové prodejce automobilů.

Na serveru jsou zobrazovány nové inzeráty na hlavní straně, dále všechny inzeráty jsou střídané v kolotoči na hlavní straně. Je zde možnost vyhledávání – výběr značka, model, rok atd..

Najdete nás na bauto.cz

Na Bauto.cz je možnost v detailu rychlé odpovědi inzerentovy anebo poslat inzerát kamarádovy. Je zde také možnost vyhledávání podle krajů na základě mapy, kterou jsme vytvořily pro vás.

Bauto.cz  je trochu jiným inzertním serverem pro automobily než ostatní „odlišuje se“…, proč by také mělo být vše stejné a jen okoukané od velikánu, kteří již na internetu působí. Nemyslím si, že Češi jsou tak konzervativní jak se říká, myslíme, že mají rádi nové věci a hlavně pozitivní věci. Proto se bauto snaží působit vesele na jeho uživatele „rozhodně není šedým inzertním serverem“. Proto je zde také možnost zábavy a to v podobě hraní jednoduchých her. Proto navštivte náš server a inzerujte nebo vyhledejte váš automobil. Také nás můžete podpořit na facebooku.

Inzerujte u nás jednoduše a rychle!

bauto.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.