Netušíte, jak dětičky uspat? Podívejte se s nimi na Večerníček!

Pokud máte doma menší dětičky, jistě každý den uvažujete nad tím, jakým způsobem je přimět usnout. Děti jsou opravdu temperamentní stvoření a jít spát je to poslední, na co myslí.

V případě, že se vám nedaří vymyslet způsob, jak je dostat do Hajan, podplaťte je pohádkou , která zcela jistě zabere. Bezkonkurenčním způsobem bývají pohádky z Večerníčků, na něž se rádi podíváte i vy.

Pamatujete si ještě na vaše dětství, kdy vaše maminky a tatínci řešili stejný problém? I vy jste zcela jistě každý den hltali Večerníčky, díky nimž se vám lépe usínalo. Večerníčkové pohádky jsou oblíbené i po letech a můžeme se z nich těšit nejen v rámci televizního vysílání, ale i na DVD nosičích, které nestojí více, než pár desítek korun.

Pojďme se spolu podívat na téměř legendární pohádky, jež se budou vašim dětem určitě líbit. Mezi nejoblíbenější Večerníčkové pohádky bez debat patří Krtek a kalhotky. Oblíbená postavička, jež stvořil zručný ilustrátor Zdeněk Miller, prťata zabaví a zároveň naučí novým věcem. Unikátní Millerův styl kreseb si prťata zamilují a budou se chtít na Krtečka dívat pořád. Stejně jako jiné epizody , ve kterých má hlavní roli roztomilé zvířátko, vyšla také pohádka o kalhotkách jako knížka.

Chcete-li prcky opravdu potěšit, udělejte to hned dvakrát a to pohádkou na DVD nosiči anebo knižní verzí. Na otázku, proč je tento Večerníček pro děti tak atraktivní, lze odpovědět velmi jednoduše. Děti zbožňují faunu všeho druhu a v tomto Večerníčku se to jimi jen hemží. Setkají se s myškou, žabkou, ježkem, ale také čápem, zajícem či rakem a dalšími populárními zvířátky. Děj se však neodehrává jen v přírodě, ale i v lidské civilizaci. Postavička Krtečka se tak postupně seznámí s lidskými vynálezy, díky nimž se dostane do pořádných potíží. Vaše prťata si určitě oblíbí příhodu s názvem Krteček v ZOO, jež se řadí k těm nejpopulárnějším. Díky příhodám Krtečka se vrátíte zpět do dětských let i vy a na chvilku hodíte za hlavu každodenní stres. Krteček je pohádka pro všechny členy rodiny, která vás bude bavit i přesto, že nepatří k novinkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.