Letní brigáda u počítače

Však to znáte, kdo by si nechtěl přes léto přivydělat nějaké ty peníze, aby si mohl koupit vytouženou hračku. Jenomže letos je práce málo a brigád ještě méně. Pracující lidé si také ukousnou s trhu brigádníků a tak se musíte buď na brigádu protlačit, anebo skončíte doma. Jenomže ve světě internetu není ještě nic ztraceno.

Co kdyby jsem vám řekl, že existuje způsob jak vydělat peníze od počítače a jediné co na to potřebujete je nějaká činnost ve které jste opravdu dobří. A neříkejte mi, že nic neumíte, protože naprosto každý něco umí.

Pokud máte řemeslnou zručnost už jste zřejmě zkusili něco prodat přes aukční systémy, anebo inzertní noviny. Ne vždy se ale setká nabídka s poptávkou, takže to hlavně chce nevzdávat se. Ale zpět k tématu. Existuje stránka, kde můžete nabídnout své dovednosti přesně za 100 českých korun. Je jedno co to bude. Může to být služba, anebo produkt. Pokud umíte kreslit, můžete překreslovat fotky na obrázky. Jestli umíte vytvářet jednoduchou grafiku, tak to můžete taky zkusit. Zájem je i o návody, přepis textu, doplňování položek zboží do eshopu, anebo diskutování na fórech, které se potřebují naplnit. Prostě pro každého se zde něco najde. Stačí něco umět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.