Chcete cestovat levně? Létejte s Ryanair!

Možná, že už někteří z vás slyšeli o letecké společnosti Ryanair z Irska, která poskytuje levné letenky. Nebylo by to vůbec zvláštností, protože tahle aerolinie je díky svým službám známá mezi širokou veřejností.

I přesto, že Ryanair není klasická letecká společnost, ale zaměřují se na nízkonákladové letenky, nachází klienty mezi různými cestujícími.

Výhody této společnosti spočívají v tom, že nabízí letenky opravdu za velmi nízké ceny. Kde jinde můžete letět do Milána za méně než 1000 Kč (zpáteční letenka). I přesto, že na trhu existují další hráči jako je Wizzair nebo easyJet, má Ryanair stále stejnou pozici.

Z Brna levně do Londýna nebo do Itálie

Tato letecká společnost u nás bohužel létá pouze z Brna. Důvodem, proč tomu tak je, jsou ceny letištních poplatků. Protože je Brno vedlejší letiště, jsou zde poplatky nižší a Ryanair tak můžete držet ceny svých letenek stále nízko.

S Ryanairem můžete letět buď do Londýna na letiště Stansted anebo do Milána na letiště v Bergamu. Obě letiště jsou však od cílových měst vzdáleny ještě několik desítek kilometrů, protože se opět jedná o vedlejší letiště.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.