Intercom Systems má zlatou partnerskou certifikaci Cisco

Společnost Intercom Systems se jako teprve sedmá společnost v České republice může chlubit partnerskou certifikací Cisco Gold Certified Partner.

Spolupráce Intercom Systems se společností Cisco probíhá již od roku 1991, což je nejdéle ze všech českých partnerů amerického giganta. Druhého nejvyššího statutu, Cisco Silver Certified Partner, dosáhla firma roku 2005. Nyní, po dalších deseti letech, dosáhla na certifikaci nejvyšší.

Tu není snadné dostat především z důvodu poměrně přísných podmínek, jež zahrnují vysokou úroveň profesionality i znalostí členů týmu. Ostatně jednou z povinně pokořených met je 12 certifikovaných profesionálů Cisco. K dalším krokům patří plná implementace požadovaných procesů Cisco, ale také získání minimálně čtyř architekturních specializací Cisco.

Pokud jde o tuto oblast, může se Intercom Systems na pokročilé (Advanced) úrovni chlubit architekturními specializacemi pro oblasti Data Center (datová centra), Enterprise Networks (podnikové sítě), Service Provider (poskytovatel služeb) a Security (zabezpečení). Dalšími disponibilními autorizacemi Intercom Systems je Academy Network Partner a Authorized Technology Provider (Identity Services Engine). Firma má navíc oprávnění k poskytování vlastních servisních služeb s přidanou hodnotou, jež souvisí s programem Cisco Partner Support Service.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.