Máte málo USB konektorů? Zkuste nový rozbočovač od TP-Linku

Výrobce síťových zařízení TP-Link přichází na trh s přenosným USB rozbočovačem UH400, jenž nabízí přenosovou rychlost až 5 Gbit/s.

Díky portům integrovaným na designově povedené periferii je k počítači možno připojit až čtyři různá zařízení vybavená USB standardu 3.0, který nabízí až desetinásobnou přenosovou rychlost dat (až do 5 Gbit/s) oproti klasickému USB 2.0 (s tím i s ještě starším standardem USB 1.1 je však zařízení zpětně kompatibilní).

V poslední době se samozřejmě všichni výrobci snaží o co nejvýraznější zmenšení svých produktů (nyní myšleno hlavně laptopy), což v konečném důsledku znamená, že se uživatelé často potýkají s nedostatkem vstupních a výstupních portů. Tento nedostatek se snaží řešit například i TP-Link právě se svým rozbočovačem UH400, který z jednoho USB portu udělá rázem porty čtyři. Za zmínku ještě stojí, že se rozbočovač vejde do kapsy a navíc jeho připojovací kabel můžete v průběhu transportu zasunout dovnitř.

K další výbavě patří vícenásobná ochrana zabraňující potenciálnímu poškození rozbočovače nebo připojených zařízení. TP-Link UH400 zakoupíte na českém trhu již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 399 korun včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.