Příprava kávy v moka konvičce

Pokud máte rádi kávu, jistě jste již slyšeli o takzvané moka konvičce. Jedná se o jednoduchou konvičku, díky které si velmi snadno připravíte skvělou kávu i u vás doma. Podívejte se, jaké výhody moka konvička má.

Snadná příprava kávy v moka konvičce

Připravit kávu v moka konvičce není nijak zvlášť složité. Je to sice složitější než příprava instantní kávy nebo turka počesku, ale výsledek je naprosto nesrovnatelný. Postup je ve zkratce takovýto: Střední část konvičky naplníte kávou, spodní horkou vodou. Konvičku sestavíte a dáte na plotnu na mírný oheň. Počkáte až se za pár minut objeví voňavá káva v horní části moka konvičky. Nyní si můžete kávu vychutnat. Kompletní návod na přípravu kávy v moka konvičce najdete zde – Jak připravit kávu v moka konvičce.

Skvělý výsledek za málo peněz

Nepotřebujete drahý kávovar, abyste si mohli připravit skvělou kávu. V moka konvičce si připravíte výbornou kávu v cuku letu. Dobrou moka konvičku přitom koupíte do tisíce korun. S hotovou kávou jdou pak dělat všemožná kouzla. Například do ní přidejte vaječný likér a navrch šlechačku, abyste dostali skvělou domácí alžírskou kávu lepší než z kavárny. Trocha irské whisky zas váš nápoj promění v kávu irskou. Anebo si ji vychutnejte jen tak. Věříme, že vás káva z moka konvičky nezklame.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.