TP-Link má v portfoliu další extra rychlý router

Společnost TP-Link uvedla ve svém portfoliu další novinku v podobě velmi rychlého bezdrátového routeru (směrovače) TP-Link Archer C2600.

Přístroj je kompatibilní se standardem Wi-Fi 802.11ac a zároveň nabízí podporu technologie Multi-User MIMO, díky které se na síť může v plné rychlosti připojit i několik uživatelů mobilních zařízení. To přináší možnost multitaskingu i v náročnějších úlohách typu streamování 4K videa nebo hraní nejnovějších on-line her.

K dalším použitým technologiím patří 4-Stream. Ta umožňuje využívat standard 802.11ac opravdu naplno, s rychlostí 800 Mbit/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz, respektive 1 733 Mbit/s v pásmu 5 GHz. Stabilní rychlost připojení zajišťují i čtyři externí antény podporující tzv. beamforming, tedy tvarování paprsků signálu. Zajímavostí je využití dvoujádrového procesoru taktovaného na 1,4 GHz, jenž se postará o rychlé zpracování dat.

K dispozici je také gigabitový port WAN a LAN, dva porty USB 3.0 pro sdílení síťové tiskárny či externího disku a možnost přístupu k datům na připojeném úložišti přes integrovaný FTP server.

Router TP-Link Archer C2600 zakoupíte na našem trhu již nyní za doporučenou cenu 6 599 korun včetně DPH.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.