UPC DTH pokořilo metu 800 000 klientů satelitních TV služeb

UPC DTH, divize společnosti Liberty Global, která v ČR a na Slovensku funguje pod značkou freeSAT, oznámila pokoření mety 800 tisíc klientů satelitních televizních služeb.

Firma UPC DTH se zároveň může chlubit kontinuálním rozšiřováním vlastní nabídky kanálů o stále nové. Například v uplynulém roce se diváci dočkali celkem 18 nových stanic, a to jak místních, tak zahraničních. Část z nich je navíc k dispozici s obrazem v HD kvalitě.

Oněch 800 tisíc zákazníků, což je počet, který firma překročila 20. října, znamená 60% nárůst počtu klientů od roku 2010. Kromě provozování služby freeSAT ve dvou výše uvedených zemích funguje UPC DTH i v Maďarsku pod názvem UPC Direct a v Rumunsku jako FocusSat.

K nenovějším přírůstkům mezi satelitně přenášenými TV kanály, jež patří do portfolia UPC DTH, se řadí například Fine Living Network, Food Network, TV Šlágr, Duna HD a Markíza HD. Pro sledování kanálů v HD kvalitě nabízí UPC DTH svým zákazníkům modernější a s vysokým rozlišením kompatibilnější satelitní přijímače, třeba Humax (UD-FOX) HD nebo Kaon (3600) HD.

Zákaznicí s pořadovým číslem 800 000 se stala Elena D. z Bukurešti, která od UPC DTH získala rok vysílání zdarma. Rok bezplatných satelitních služeb získá i celkově pět výherců ve všech čtyřech zemích, v nichž UPC DTH působí; a to v soutěži, která se rozjíždí ve středu 21. října.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.