Ušetřete energii s tepelnými čerpadly

Trápí vás množství peněz, které každoročně zaplatíte za vytápění vašeho domu? Chcete změnu? Pak by vás mohla zajímat nabídka služeb společnosti Energotherm, která je odběratelem produktů největšího evropského výrobce tepelných čerpadel, švédské firmy IVT.

Existuje hned několik důvodů, proč zvolit vytápění tepelným čerpadlem. Jejich nespornou výhodou je nenáročná obsluha prostřednictvím mobilu či internetu a bezpečnost provozu, jelikož vám nehrozí otrava CO2, vznícení nebo dokonce exploze. Tepelná čerpadla dále představují jen minimální zátěž pro životní prostředí a vzhledem k jejich nízké spotřebě a nezávislosti na tržních cenách energií jsou výhodnou ekonomickou alternativou vytápění.

Počáteční investice spojená s koupí, zabudováním a montáží tepelných čerpadel je poměrně značná, a proto je nutné dívat se na věc z dlouhodobého hlediska a zohlednit roční úsporu energie (až 80%) i celkovou návratnost čerpadla. Z případových studií lze vyčíst, že návratnost investice do tepelného čerpadla je přibližně 4 roky. Při stávajícím nárůstu cen energií navíc roste i dosažená roční úspora a reálná návratnost investice se tak neustále zkracuje.

Pokud máte zájem ušetřit v dlouhodobém horizontu nemalé peníze, kontaktuje nás. Za poradenství, výpočet úspor či cenový návrh u nás neplatíte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.