Vinylové podlahy lze použít v každém interiéru

Podlahy v českých interiérech

O celkovém vzhledu a ladění interiéru rozhodují nejen doplňky, ale také jeho podlaha. Neváhejte a při renovace se pusťte také do podlahy, která může obyčejný interiér povýšit na interiér stylový a dokonalý.

Máte na výběr z řady různých typů a druhů podlahovin. Mezi ty v současné době nejoblíbenější a zároveň i velmi efektní podlahové krytiny patří vinylové podlahy. Změnou, kterou projdete při rekonstrukci, určitě nebudete s podlahou z vinylu litovat. Nejenom radou, ale hlavně pomocnou rukou jsou vám nápomocni podlaháři cechu Ekomplex, s mnohaletými zkušenostmi.

Vinylové podlahy do každé místnosti

Protože vypadají nádherně a snadno se udržují, jsou vinylové podlahy hitem posledních let. Jejich uplatnění v interiérech je široké. Lze je užít do kuchyní, obývacích pokojů a po dobrém uvážení i do koupelen nebo toalet a to hlavně díky odolnosti vinylu proti vlhkosti. Své místo si najde vinylová podlaha i v kancelářích nebo obchodních prostorech. Vinylové podlahy se vyrábí z měkčeného polyvinylchloridu – PVC a proto bývají označovány také jako PVC podlahy.

Vinylové podlahy jsou krásné i praktické

Od vinylové podlahy můžete očekávat dokonalou imitaci dřeva, kamene i jiných, nejen přírodních materiálů. Vyrábí se v různých barvách a typech provedení. Údržba a ošetřování vinylové podlahy je snadné a nenáročné. Postačí vám vysavač, mop a doporučené prostředky na PVC podlahy.

Velkou výhodou vinylové podlahy je její snadná oprava výměnou poškozené lamely nebo dílu, podle typu podlahy. Například vinylová podlaha vyrobená z čtvercových dílců vypadá na první pohled jako podlaha z jednoho dílu.

Pokládání podlah v Čechách a na Moravě

Pokud už jste se pro vinylovou podlahu rozhodli, neváhejte pro pokládání podlah oslovit profesionály. Zkušení podlaháři cechu Ekomplex vám zaručí profesionální a spolehlivé pokládání podlah, které bude provedeno vždy kvalitně, za dohodnutou cenu.
Cech Ekomplex je řemeslnictví s mnohaletou tradicí – může se pyšnit velkým množstvím položených podlah a spokojených zákazníků. V tomto prověřeném podlahářství provádí pokládání podlah a další podlahářské práce jen pečlivě vybraní a proškolení řemeslníci.

Kvalitní podlaha je základem interiéru

Podlaha musí interiér dostatečně reprezentovat. Proto nikdy neváhejte a do renovace podlah se posťte se zkušenými podlaháři cechu Ekomplex. Podlaháři z cechu Ekomplex jsou skutečnými profesionály, jsou pravidelně školeni a při pokládání podlah i dalších podlahářských pracech používají jen kvalitní materiály a výrobci doporučované technologie. Pouze profesionálně provedená pokládka a kvalitní materiály vám může zajistit veškeré výhody, které vinylové podlahy nabízí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.