Pivní lázně Ostrava

Všelijakých nabídek na nejrůznější balíčkové pobyty, romantické víkendy, masáže a jiné odpočinkové zážitky už v dnešní době najdete všude plno. Co takhle ale vyrazit si sami, společně s partnerem nebo někým jiným z Vašich blízkých a navštívit unikátní zámecké Pivní lázně Ostrava.

Tyto luxusní lázně nabízejí všem svým hostům příjemné a klidné prostředí, komfortně a velmi vkusně vybavené pokoje v různých stylech, dech beroucí okolní krajinu a jedinečnou možnost komentované prohlídky zámeckého pivovaru. Jsme přesvědčeni o tom, že i když možná patříte mezi náročnější klienty, v těchto lázních si zajisté přijdete na své.

Pivní koupele jsou celosvětově známou procedurou, během které zákazník odpočívá v horké koupeli obohacené speciální bylinnou směsí a výtažky ze surovin, které se používají při výrobě piva. Tato kombinace má velmi příznivé účinky na lidskou pokožku, omlazuje pleť, zlepšuje krevní oběh a navrací do původního stavu stažené svalstvo. Vy pak budete domů odjíždět odpočatí a plní nové energie do nadcházejících dnů.

Protože Pivní lázně Ostrava myslí v první řadě hlavně na své návštěvníky, připravily si pro ně kromě běžných pobytů také speciální Wellness víkend, jehož součástí je nejen odpočinek a pivní koupel, ale také jiné procedury, kterými jsou například nejrůznější druhy uvolňujících masáží nebo velmi oblíbené očistné zábaly.

Nemůžete dostat z hlavy obraz Vás, jak odpočíváte v takovémto relaxačním centru a místní personál Vám plní vše, co Vám na očích vidí? V tom případě už nemusíte dál jen snít. Využijte této nabídky a odpočiňte si! Vaše tělo to zajisté ocení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.