Pivní lázně Štramberk

Slyšeli jste už někdy Vaše známé vychvalovat se tím, že byli na procedurách v pivních lázních? Máte pocit, že se jen vychvalují nebo byste chtěli také vyzkoušet ony vychvalované blahodárné účinky, které prý vznikají jedinečnou kombinací českého pivovarnictví a starodávného lázeňství? Pak právě na Vás už se svou nabídkou pobytů čekají Pivní lázně Štramberk.

Hlavní kouzlo pivních lázní spočívá především v horké koupeli s pivními příměsemi a vonnými bylinkami, která se provádí ve speciální dřevěné vaně. V pozadí však nezůstávají ani další procedury, které tu můžete vyzkoušet. Navíc právě v těchto lázních, jako v jedněch z mála, se může majitel pyšnit také turisty velmi oblíbenou solnou jeskyní. Zákazníky pak zajisté zaujme i krásné okolní prostředí, pivní lázně se totiž rozprostírají přímo uprostřed městského náměstí.

Pivní lázně patří mezi jeden z celosvětově nejoblíbenějších způsobů správného a kvalitního odpočinku a relaxace. Koupele připravovány ze surovin používaných obvykle na výrobu piva obsahují mnoho pro tělo potřebných vitamínů, které se z látek uvolňují jen ve velmi teplé vodě, a proto se v kádi voda zahřívá mnohdy až na 37°C. Během koupele se ve vodě návštěvníkům vyčistí zanesené póry a zjemní suchá pokožka, zlepší se prokrvování a krevní oběh, uvolní stažené svalstvo, ale hlavně po koupeli získáte energii do dalších dnů, takže domů budete odjíždět svěží a královsky odpočatí.

Začali jste přemýšlet o návštěvě pivních lázní? Pak nezahálejte a objednejte si svůj pobyt ještě dnes! Samozřejmě se nemusíte bát, že byste do lázní museli sami, klidně vezměte společně partnera nebo někoho ze svých blízkých a spojíte tak uvolnění s nezapomenutelnými zážitky ve dvou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.