freeSAT nabídne divákům kanál se slovenským sportem

Společnost UPC DTH nabídne předplatitelům služby freeSAT v České republice a na Slovensku kanály SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD.

Oba do nabídky nově zařazené kanály je možné naladit již od středy 15. ledna. Na SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD jsou k dispozici atraktivní sportovní pořady především ze slovenské scény. Obě televizní stanice vysílají každý den 24 hodin, přičemž základem programové nabídky jsou živé přenosy a záznamy sportovních klání.

Kromě utkání v mainstreamových sportech, jako je fotbal a hokej, se diváci mohou těšit také na basketbal, volejbal, házenou nebo i méně obvyklé sporty typu florbalu či hokejbalu. Mimo sportovní přenosy přinesou stanice také diskusní pořady, rozhovory, profily sportovců či dokumentární pořady o jednotlivých sportovištích a sportovních areálech.

SlovakSport TV1 je možno v rámci Slovenska nalézt na kanálu 79 (v rámci balíčku Plus Pak), SlovakSport TV1 HD pak na kanálu 112 (v rámci balíčku HD Pak). Čeští diváci pak SlovakSport TV1 naladí na kanálu 89 místo původní SlovakSport TV2 (Plus Pak), respektive na kanálu 121 v HD kvalitě místo dosavadního kanálu SlovakSport TV2 HD.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.