TP-Link představuje nový a rychlý Wi-Fi směrovač Archer C9

TP-Link na náš trh přichází s dvoupásmovým Wi-Fi směrovačem, který nese název Archer C9.

Směrovač podporuje standard bezdrátového připojení 802.11ac. Díky tomu nabízí maximální rychlost Wi-Fi až do 1,9 Gbit/s, z toho v pýsmu 2,4 GHz 600 Mbit/s a v pásmu 5 GHz 1,3 Gbit/s. Archer C9 je vybaven dvěma bezdrátovými čipy, dvoujádrovým procesorem i třemi externími všesměrovými anténami s podporou technologie beamforming, která umí tvarovat paprsek tak, aby směřoval přesně na připojená koncová zařízení.

Bezpečnost připojení je zajištěna šifrováním pomocí standardů WPA-PSK/WPA-PSK2. Další funkcí z oblasti zabezpečení je WPS – ta umí stisknutím jediného tlačítka připojit k síti koncové zařízení, aniž byste museli znát heslo. Správa modelu TP-Link Archer C9 je potom možná i z mobilních zařízení s operačními systémy Android a iOS, pro něž je k dispozici aplikace s názvem TP-LINK Tether.

Zařízení je taktéž vybaveno čtyřmi gigabitovými porty RJ45, což poskytuje možnost pevného připojení s využitím LAN kabelů. Do příslušných USB portů lze zapojit také síťové úložiště nebo sdílenou tiskárnu.

TP-Link Archer C9 je možné na našem trhu zakoupit již nyní za doporučenou cenu 4 499,- korun i s DPH.

Zdroj: TZ TP-Link

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.