Kladné reference na dodavatele interiérových dveří Lignis s.r.o.

Rádi byste své staré interiérové dveře nahradily některým z mnoha moderních modelů? Ideální interiérové dveře musí být vyrobeny z kvalitních materiálů a zároveň by měly splňovat aktuální módní trendy.

Společnost Lignis se zabývá výrobou interiérových dveří dvě dekády a svým zákazníkům poskytuje kvalitní bezpečnostní, protipožární, a akustické dveře.
Pestrou nabídku dveří si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti. Naleznete zde přehledný katalog interiérových i exteriérových dveří a dveřních doplňků včetně dveřních konstrukcí. U každých dveří naleznete podrobný popis s nákresy a fotkami.
Dbejte zvýšené pozornosti, při výběru dveřní konstrukce. Jestli si nebudete s něčím jisti, kontaktujte zaměstnance společnosti prostřednictvím poptávkového formuláře na webových stránkách. Tým pracovníků má mnohaleté zkušenosti a rádi Vám poradí. U společnosti Lignis si můžete vybrat ze šesti různých dveřních konstrukcí.
Pokud sháníte ocelové či dřevěné protipožární dveře, i ty v nabídce společnosti najdete. Jsou stále oblíbenější a zároveň i praktické. Firma Lignis poskytuje i velmi kvalitní bezpečnostní dveře s několika pasivními i aktivními body. V nabídce nemohou chybět akustické dveře s odhlučněním až 52dB. V katalogu můžete zakoupit i celou řadu dveřních doplňků, jako jsou dýhy, sklo, lišty apod.
Interiérové dveře Lignis patří k těm nejkvalitnějším na našem trhu už řadu let. Neváhejte a o kvalitě se přesvědčte sami. Nabídka modelů je rozsáhlá a vyberou si zde i ti nejnáročnější zákazníci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Kladné reference na dodavatele interiérových dveří Lignis s.r.o.

 1. Staňková Zdenka napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda je možné získat ceník Vašich výrobků interiérových dveří a jestli provozujete zásilkovou službu po celé republice.

  Děkuji Staňková Zdenka

  • admin napsal:

   Zdravím,
   tyto propagační články zajišťují externisté. Než by jste dostala odpověď může to trvat i týden.
   Zkuste napsat na email lignis@lignis.cz anebo firmě rovnou brnkněte +420 777 786 511 popřípadě +420 573 376 233.

   Administrátor

Komentáře nejsou povoleny.