Špička Roman: Revizní technik Česká Třebová

Revize a školení v oblasti zdvihacích zařízeních, tlakových zařízeních a plynových zařízení jsou nutné pro mnoho velkých firem i malých rodinných podniků. Špička Roman je z České Třebové, revize a školení ovšem provozuje po celé České republice.

Potřebujete revizi či školení v oblasti zdvihacích, tlakových či plynových zařízeních? Jednat se může například o (zdvihací) jeřáb nebo vysokozdvižné vozíky. Právě vysokozdvižné vozíky jsou častým pomocníkem ve skladech mnoha společností. Revize se může jednat i méně obvyklých tlakových nádob a dalších.

Revize a školení

Špička Roman zajišťuje pravidelné zkoušky, zvláštní posouzení konzultace a další dle individuální domluvy. Cílem revizního technika Špičky Romana je bezpečnost práce. Pokud by vás zajímala konkrétní cenová nabídka, obraťte se přímo na Špičku Romana.

Kde a za kolik pracuje

Roman Špička provádí revize a školení po celé České republice. O tom svědčí i jeho kvalitní a pozitivní reference. Velké renomované společnosti se na služby Šičky Romana, revizního technika z České Třebové spoléhají, spolehněte se i vy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání se štítky , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.