Rádi hrajete online hry?

Nechte se inspirovat následujícími Máte velké množství volného času? Nevíte, jak jej můžete využít? Vyzkoušejte hraní online her, které vás připoutají k obrazovce PC.

Následující web hry patří k těm vůbec nejhranějším online hrám této doby a tuto jedinečnou popularitu si po právu zasloužily. Nechcete navštívit pirátské prostředí plné zlata a radosti? Nebo snad exkluzivní letiště plné nesnadných úkolů a dobrodružství? Není vám z létání a plavby po moři příliš dobře? Můžete se stát bojovníkem, který bojuje proti dračí armádě, a zbavte lidstvo dračí krutovlády. Že jsou draci pouze výplodem bujné fantazie? Ani náhodou! O jejich existenci se můžete přesvědčit ve hře Drakensang, která je plná nečekaných zvratů a akčního dobrodružství. Dračí krutovláda likviduje lidské bojovníky, žádný z neohrožených hrdinů prozatím nedokázal zdolat bájné draky. Dokážete to právě vy? Online hra Drakensang patří do kategorie s názvem RPG hry, ve kterých mají hlavní roli nebojácní bojovníci. Tito hrdinové sbírají zkušenosti a dovednosti, které následně zúročí v bitvách epických rozměrů.

Pokud vás RPG hry příliš neoslovily, zahrajte si například online hru z letištního prostředí Skyrama. Jedná se o perfektní simulátor letiště, kde budete schopný ředitel zajišťující jeho úspěšný chod. Během dne musíte vysílat letecké spoje do exotických koutů světa, nesmíte zapomínat na starost o své klienty, někdy je nutno uspořádat nějakou působivou leteckou show a bankovky se vám rozhodně nebudou vyhýbat. Tato web games potěší všechny milovníky letištního prostředí.

Tato hra je zde pro všechny, kteří vyznávají pirátské dobrodružství. Díky hře PirateStorm budete krvežíznivým pirátem, prahnoucím po dobrodružství a pokladech neuvěřitelné ceny. Na svých námořních plavbách se ale potkáte s množstvím nepřátelských bytostí – plavbu za kořistí vám znepříjemní mořské obludy i další piráti. Pokud však nedáte na české hry online dopustit, určitě vám učaruje také tato hra PirateStorm..

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.