A tyto online hry znáte? Taky si krátíte volno na internetových stránkách?

Propadli jste kouzlu her online a vždy s netrpělivostí čekáte na dostatek surovin, nemůžete se již konečně dočkat ukončení web bitky – zkrátka – propadli jste této internetové zábavě?

Pro online závisláky a spoustu dalších obdivovatelů této online zábavy máme níže uvedené herní rady a tipy na populární hry, které vám mohou náležitě zpříjemnit prázdninové dny. Z této nabídky si jistě nějakou novou hru vyberou jak ti, kteří dávají přednost akčním hrám s bojovnou tématikou, tak též ti, které baví zajímavě graficky zpracované web hry s dokonalou zápletkou. Jako první bychom měli zmínit web games nesoucí název Skyrama.

Jde o bezvadný letecký simulátor, ve kterém jste způsobilý ředitel zajišťující výpravu svých letištních strojů, jejich navigaci a spolehlivý dolet do vzdálených koutů. Musíte se také starat o komfort svých klientů a příležitostně uspořádejte nějakou působivou leteckou akci, díky které se k vám noví bohatí investoři doslova pohrnou. S chodem a organizací letiště vám pomohou okolní protihráči, ale to, zda se vaše letiště umístí na předních příčkách je výhradně na vašich zkušenostech! V případě, že vás ohromily hry online s fantasy atmosférou, měli byste se zaměřit na online hru Drakensang.

Jde o specifickou hru, u které představuje klíčovou postavu neohrožený bohatýr, který musí odolat velké převaze krutých dračích stoupenců. Tito hrůzní draci uvrhli zemi do temna a záhuby a svou železnou silou už tyranizují svět mnoho let. Tato hra přináší 3D grafiku, která vás doslova dostane hned na první pohled! Dokážete zahubit vládce krutých draků a vykoupit lidstvo z hrůzného poddanství? Všechny výše uvedené české hry online je možno zahrát úplně zdarma. Zároveň nemusíte navíc nic zdlouhavě stahovat a instalovat. Postačí vám pouze snadná registrace, která vám neukradne víc, než pár minutek a okamžitě se můžete vydat na zábavné online dobrodružství. Získá si vás hra z letištního prostředí Skyrama nebo snad dáte přednost nádherně graficky zpracované hře Drakensang?

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.