Když vás pes neposlouchá

Vždycky jste si přáli psa. Splnili jste si svůj sen, váš čtyřnohý přítel je sice bezva kamarád, ale ne a ne vás poslouchat. Řešením je samozřejmě kontinuální výcvik. U psů starších šest měsíců pak můžete výcvik podpořit a zefektivnit využitím elektronických obojků.

Jak elektronické obojky fungují?

Zcela jednoduše na bázi vysílání elektronického signálů do obojku. Když pes neposlouchá vaše pokyny, chcete ho k sobě přivolat nebo i pochválit, jednoduše využijete určitý signál – buď vibrační signál, nebo statický impuls. Na výběr máte z mnoha druhů signálů různé intenzity.  Pes si tak postupně naučí respektovat vaše povely.

Dosah obojků se pohybuje od 500 do 1 000 metrů. Některé typy elektronických obojků jsou také vodotěsné, takže je můžete využít i ve vodě nebo v dešti. Jak vhodný doplněk pro dům pak můžete využít i elektrické ohradníky. Každopádně se těchto výcvikových obojků nemusíte obávat. Jsou bezpečné a podléhají přísným evropským testům.

Pokud tedy chcete svého čtyřnohého kamaráda naučit nejen poslušnosti, zkuste si prohlédnout naši nabídku. V případě potřeby rádi poradíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.