Pivní lázně

Už jste slyšeli o pivních lázních? Kdo má rád wellness a lázně, určitě by měl tuto originální proceduru také vyzkoušet.  Pivní lázně, to je horká koupel, která ve většině případů obsahuje pramen udzravující minerální vody a tmavé pivo. V této lázni obvykle nechybí i různé sušené léčivé bylinky.

Do pivních lázní se nejezdí jenom za účelem rekreace a odpočinku, ale především kvůli prokazatelným léčivým účinkům této unikátní procedury. Pivní lázně totiž mají velice pozitivní vliv na pokožku a mají omlazující účinky. Pivní lázně je vhodné navštívit zejména tehdy, pokud trpíte na akné, lupénku a nebo také celulitidu. Pozor by si však měli dát lidé, kteří mají problém se srdcem, křečovými žilami a nebo také těhotné ženy. V těchto případech je určitě lepší, když se poradíte se svým lékařem a předejdete tak případným problémům a potížím, které by vám mohly při návštěvě pivních lázní vzniknout.

Pivní lázně – historie

Pivní lázně jako takové jsou poměrně velice mladou procedurou. V zahraničí už pivní lázně fungují delší dobu. U nás v České republice teprve od roku 2006, kdyby byly otevřeny první české pivní lázně v Chodové Plané. S tímto nápadem přišel rodinný pivovar Chodovar. Od té doby u nás zažívají pivní lázně rozkvět a tato lázeňská procedura je zaváděna i na mnoha dalších místech v ČR.

Pokud uvažujete o tom, že byste pivní lázně také rádi navštívili či si chcete pročíst další zajímavé informace o této proceduře, navštivte web o pivních lázních, kde se dozvíte mnohem více a můžete si prohlédnout i zajímavé nabídky za skvělé ceny. Pivní lázně mohou být také velice povedeným dárkem pro vaše blízké! O tom se už přesvědčilo mnoho lidí, kteří pivní lázně darovali. Pro páry je například ideální volbou romantický víkend pro dva, vždyť co může být lepšího, než hezky strávený víkend v prostředí lázní po boku své milované osoby. Utečete společně od starostí všedních dní a budete relaxovat na maximum. Sami se přesvědčíte, že lázně jsou naprosto super!

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.