Otisk miminka: krásné vzpomínky

Každý rodič chce mít na svého potomka vzpomínky, a proto neustále fotí a natáčí videa. To je samozřejmě hezké, ale žádná fotografie ani video vám nepřipomene, jak mála byla ručička vašeho miminka.

Pokud chcete mít opravdovou vzpomínku, tak si pořiďte sadu na dětské otisky. Jedná se také o vhodný dárek pro rodiče, prarodiče, případně pro samotné dítě. Nákup této sady byste neměli dlouho rozmýšlet, protože malé děti rostou velmi rychle. Pokud si chcete otisk udělat teď hned, tak potřebujete papír a potravinářské barvivo. Ovšem sada na otisk vám zaručí mnohem lepší výsledek.

Sada na otisk ručičky

Před koupí zvažte, zda chcete 2D, nebo 3D otisk. U 2D jsou otisky vtlačeny do vodorovné hmoty, tato sada stojí necelých 300 korun. 3D otisky zaručí skutečné otisky dětských nožiček, 3D sada je o 200 korun dražší (oproti 2D). Otisk 3D je náročnější na přípravu, ale výsledek je efektivnější. Základem je vmáčknutí požadované části těla do hmoty, po odstranění ruky, případně nohy vznikne v hmotě „díra“, jež je vyplněna tekutinou. Po zaschnutí máte hotový 3D otisk.

Pokud chcete sadu na otisk použít pro vašeho domácího mazlíčka, tak zvolte 2D sadu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hry a hračky se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.