Půjčka ihned na účet

Jednou ze známých nebankovních společností, u kterých si lze půjčit peníze je firma Perfect Money s.r.o., která poskytuje především malé půjčky do 5 000 Kč. Jedná se o typ finské půjčky, které se v poslední době staly velmi využívané. Lidé díky jejich vlastnostem mohou získat peníze na účet velmi rychle a proto je často využívají, když jim chybí peníze před výplatou.

Půjčka ihned na účet od Perfect Money vám může zajistit sumu až 5000 Kč krátkodobě, maximálně na dobu 21 dní. Doba splatnosti je zde ještě ve dvou dalších variantách a to buď 7 dní anebo 14 dní. S kratší dobou splatnosti klesá i úroková sazba, takže díky vhodnému nastavení této SMS půjčky můžete zaplatit pouze 10 procentní úroky.

Podmínky pro získání této krátkodobé půjčky jsou minimální, stačí mít občanku a účet v bance. Nemusíte mít ani stále zaměstnání, protože se nevyžaduje potvrzení příjmů.

Půjčku může získat i člověk, který je v exekuci anebo má zápis v registrech dlužníků. Perfect Money totiž do registrů nenahlíží.

Sjednání půjčky probíhá tak, že si podáte žádost a počkáte na schválení. Poté vám tento nebankovní subjekt zašle podklady, které je potřeba podepsat a poslat zpátky na adresu Perfect Money. Velmi rychle po obdržení těchto podkladů pak dojde k zrychlenému převodu finančních prostředků na vaše bankovní konto.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.